Ana Sayfa . Hakkımızda

Hakkımızda

MP Uluslararası Gözetim Denizcilik Kimya San. ve Tic Ltd. Şti

1988 yılında denizcilik sektöründe çeşitli alanlarda uluslararası gözetim hizmeti vermeye başlayan firmamız. 2010 Yılında Unvan değişikliği yaparak Türkiye Cumhuriyeti Ekonomi Bakanlığından onaylı Uluslararası Gözetim Şirketi Unvanı ile faaliyetlerini Avrupa standartları çerçevesinde sürdürmektedir.

Şirketimiz;

Kadro yapısını, faaliyet alanlarında yeterli deneyime sahip sektörün tecrübeli uzmanlarından ve şirket formasyonu içerisinde yetiştirilmiş mühendislerden oluşturmuş olup, uzman kadrosu ile sektöre hizmet vermektedir.
Bugün, lokal bir yapılanmaya sahip olmasına rağmen, dünyanın herhangi bir ülkesinin en ulaşılmayacak noktalarında bile servis ağını kurmuş, müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmış olmakla birlikte, tarafsızlığın getirdiği sorumlulukları sonuna kadar taşıyan, servis kalitesinden asla ödün vermeyen, dünyanın sayılı firmaları ile kalite yarışında olan karakteristik bir yapıya sahiptir.
Şirketimiz İSO 9001:2008 – OHSAS 18001:2007 – 14001:2004 – İSO 22000:2005 Belgelerine sahip olup Avrupa standartlarında müşteri memnuniyetini gözeterek faaliyetlerine ara vermeden devam etmektedir.
MP Uluslar arası gözetim , bir kontrol firmasıdır. Ana hedefi, sektörsel bazda müşteri şikayetlerini izleyerek, sektördeki yerini her geçen gün daha da güçlendirmek, yapılanmasını genişletmek, servis ağını çeşitlendirerek kalite standartlarını yükseltmektir.

 

Vizyonumuz;

Türkiye’de en iyi, Dünya’da etkili olmak.

Misyonumuz;

Hizmetlerimizi; güven, tarafsızlık ve günün teknolojik imkanlarını ve bilgisini kullanarak başta Türkiye olmak üzere tüm dünyada, müşterilerimizin beklentisi ve piyasanın ihtiyacı yönünde standart, şeffaf, kendi kontrolünü elde tutan ekip çalışması bilinci ile hızlı, zamanında ve yerinde sunmaktır.

Değerlerimiz;

  • İş sağlığı ve güvenliği
  • Deneyimli, iyi eğitimli ve sürekli gelişen kadro
  • Takım ruhu
  • Proje bazlı ve müşteri odaklı çalışma
  • Uzun vadede var olmak ve hissedarlarımızın beklentilerini karşılamak

 

Afrikaansالعربية简体中文EnglishFrançaisDeutschItalianoРусскийEspañolTürkçe