Ana Sayfa . İnşaat ve Gayrimenkul

İnşaat ve Gayrimenkul

construction-inspection-senegal-dakar-Africa- İnşaat ve Gayrimenkulİnşaat ve gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren bir firma olarak, yapı projelerinizin – tasarımdan sonlandırılmasına kadar- tüm kalite, sağlık, güvenlik ve çevresel durumunu dikkate almanız gerekmektedir.

Yapı projelerinizin , tasarımdan sonlandırılmasına kadar, tüm kalite, sağlık, güvenlik ve çevresel durumunu raporlarla belgelemenize yardımcı olabiliriz.

Proje malzemelerinin kalite sertifikalarının kontrolü incelenmesi ve projeye uygun olan malzemelerin tespiti nakliye ve stoklama esnasında denetiminin yapılması hizmeti verebiliriz.

Tasarım ve yapım aşamalarınızda, mevcut kanun ve yönetmelikler çerçevesinde uygunluk değerlendirmesi ve proje yönetimi desteği verebiliriz.

Ayrıca, tasarım aşamasında teknik destek sunup,ihtiyaç halinde yapısal mühendislik sorunlarınızın tanımlanmasına yardımcı oluruz.

Tüm bu hizmetlerimizin yanında, eğer bir gayrimenkul sahibi ya da yatırımcısıysanız, endüstri tesislerinizin veya konularınızın durumunun gözden geçirilmesi ve değerlendirilmesi için bir defaya mahsus ya da düzenli aralıklarla bina denetimi ve analizi hizmetleri de vermekteyiz.

Building-Code-Inspector-Shortage-senegal-dakar-mp-ınspection-300x200 İnşaat ve GayrimenkulBir inşaat ruhsatı almak, genellikle kamu idaresinin farklı bölümlerini içeren karmaşık ve zaman alıcı bir süreçtir. ABD ve Japonya ,Türkiye ,Senegal de dahil olmak üzere bazı ülkeler, daha verimli bir sonuç elde etmek için inşaat ruhsatı gibi idari gör

evleri dış kaynak olarak kullanmaktadır. Bu tür idari organlar, inşaat sektöründeki diğer oyunculardan bağımsız olarak çalıştıklarını kanıtlayabilecek uzman kuruluşlara güvenir.

Proje Yönetimi nedir?

Proje Yönetimi, bir inşaat projesinin zamanında, belirlenen bütçe dahilinde ve şartnamelere uygun olarak tamamlanması nı sağlamak için tasarlanmış bir yönetim hizmetidir.

Proje yönetimi, müşteri ile görevlendirilen Mp International Inspection Company Ltd proje müdürü arasında yakın bir iş biriliğini gerektirir.

Proje müdürü operasyonun her safhasında profesyonel müşavirlik, teknik uzmanlık ve ilgili tüm birimlerin organizasyon hizmetlerini sağlar, Mp International Inspection Company Ltd,projenin en başından itibaren gerçekçi bütçelerin belirlendiği ve ilgili tarafların temin ettiği bütün maliyet bilgilerinin takip edildiği dinamik bir maliyet ve kontrol yönetim programı sunar.

Sıça Sorulan Sorular

Mp International Inspection Company Ltd, ruhsatı verirken kamu idare organı ile ticaret yapıyor mu?

Tam olarak değil. Mp International Inspection Company Ltd, dosyanın hazırlanmasını desteklemektedir. İzni veren son onay genellikle idarenin sorumluluğundadır.

iso2-1-150x150 İnşaat ve Gayrimenkul iso2-1-e1574292663177 İnşaat ve Gayrimenkul iso2-1-150x150 İnşaat ve Gayrimenkul iso2-1-2-150x150 İnşaat ve Gayrimenkul iso2-1-3-150x150 İnşaat ve Gayrimenkul iso2-1-1-150x150 İnşaat ve Gayrimenkul