Ana Sayfa . Galeri . YAT YÜKLEME GÖZETİMİ

YAT YÜKLEME GÖZETİMİ

YAT TAŞIMASI ÖNCESİ GÖZETİM

Yatch-Loading-inspection-surveyor-survey-yat-gözetim-kontrol-yükleme-7-1-150x150 YAT YÜKLEME GÖZETİMİYüklemeden önce, teknenin durumunu ve tüm dış kısımlarını belgeleyen kontrol edilecektir. Yükleme işlemi tüm detaylarıyla gözlemlenir. Tüm usulsüzlükler (yani zararları taşıma) şekli ortaya çıkmaması için gerekli önlemlerin alınıp alınmadığı personellerimiz ce kontrol edilecektir.Yükleme tüm detayları ile resimlenerek rapor verilecektir. Nihai yük pozisyon aldıktan sonra güverte deki son durumu resimlenerek raporda belirtilir.
Tahliye öncesinde, tekne taşıma sırasında kaymaması ve  hareketin herhangi bir belirti zarar vermemesi için kontroller sağlanır. Tahliye işlemi her zaman videoya alınarak kontrolü de gözlemlenmiş olur. Ayrıca tahliye esnasında oluşabilecek tüm hasarlar raporla nacaktır. Hasar oluşmadan tahliyesinde de yine hasarsızlık raporu verilecektir.
 
Resimlerle ayrıntılı bir rapor tüm bulguları belgelemek için verilir. 
Yatch-Loading-inspection-surveyor-survey-yat-gözetim-kontrol-yükleme-9-150x150 YAT YÜKLEME GÖZETİMİ

İlginizi Çekebilir

SIVI PENETRANT TESTİ MUAYENESİ (PT)

Bu yöntemde, muayene yüzeyine açık süreksizliklerin içine kılcal etki ile nüfuz etmiş olan penetran sıvısı, …

GÖRSEL MUAYENE (VT)

Bir ürünün yüzeyindeki süreksizlikler, yapısal bozukluklar, yüzey durumu gibi kaliteyi etkileyen parametrelerin optik bir yardımcı …