Haberler
Ana Sayfa . Galeri . YAT YÜKLEME GÖZETİMİ

YAT YÜKLEME GÖZETİMİ

YAT TAŞIMASI ÖNCESİ GÖZETİM

[cml_media_alt id='814']yatch-loading-inspection-surveyor-survey-yat-gozetim-kontrol-yukleme-7[/cml_media_alt]Yüklemeden önce, teknenin durumunu ve tüm dış kısımlarını belgeleyen kontrol edilecektir. Yükleme işlemi tüm detaylarıyla gözlemlenir. Tüm usulsüzlükler (yani zararları taşıma) şekli ortaya çıkmaması için gerekli önlemlerin alınıp alınmadığı personellerimiz ce kontrol edilecektir.Yükleme tüm detayları ile resimlenerek rapor verilecektir. Nihai yük pozisyon aldıktan sonra güverte deki son durumu resimlenerek raporda belirtilir.
Tahliye öncesinde, tekne taşıma sırasında kaymaması ve  hareketin herhangi bir belirti zarar vermemesi için kontroller sağlanır. Tahliye işlemi her zaman videoya alınarak kontrolü de gözlemlenmiş olur. Ayrıca tahliye esnasında oluşabilecek tüm hasarlar raporla nacaktır. Hasar oluşmadan tahliyesinde de yine hasarsızlık raporu verilecektir.
 
Resimlerle ayrıntılı bir rapor tüm bulguları belgelemek için verilir. 
[cml_media_alt id='803']yatch-loading-inspection-surveyor-survey-yat-gozetim-kontrol-yukleme-9[/cml_media_alt]

İlginizi Çekebilir

MADEN VE MİNERALLER

• Miktar ve kalite gözetimi • Lot numune alınması • Analizlere nezaret edilmesi • Kantar …

DENİZ KİRLİLİĞİ SURVEYİ

DENİZ KİRLİLİĞİ SÖRVEYİ Deniz kirliliği iddiası sonrası, geminin deniz kirliliği ile mücadele prosedürlerinin ve ekipmanlarının …

Afrikaansالعربية简体中文EnglishFrançaisDeutschItalianoРусскийEspañolTürkçe