Ana Sayfa . Hizmetlerimiz . SENEGAL PAZAR BİLGİLERİ . Türkiye Senegal Nakliye & Gümrükleme Hizmetleri – ”Transiter”

Türkiye Senegal Nakliye & Gümrükleme Hizmetleri – ”Transiter”

GÜMRÜK HİZMETLERİ

Uluslararası Ticaretin Önünü Açıyoruz

Gümrük, çeşitli ticaret işlemlerini kolaylaştırmakta ve ekonomileri risklere karşı korumakta önemli bir rol oynar ve uluslararası iş yapmak için önemli başarı faktörlerinden biridir.

Tüm hizmetlerimiz oldukça deneyimli gümrük profesyonelleri tarafından sağlanır.

Konteynerleriniz Senegal Limanlarına gelmeden 1 hafta önce tüm kargo dokümanlarını sizden teslim alıyoruz ve  Gümrük işlemlerini başlatıyoruz.

Konteynerlerinizi taşıyan gemi Limana yanaştıktan ve konteynerlerinizi limana indirdikten sonra minimum 24 saat maksimum 72 saat içerisinde siz müşterilerimizin bildirdiği adrese teslim ediyoruz.

Limandan adresinize getiren araçların organizasyonu nu da biz üstleniyoruz.

Konteyneriniz de veya kargonuzda olası bir hasar durumunda konteynerlerinizi görsel muayene sonrasında teknik olarak hasarınızı tespit ederek, Uluslararası geçerliliğe sahip survey raporuyla tespiti belgeliyoruz.

Bu sayede hasarınızın bedelini sigorta şirketinden talep etmeniz ve tahsil etmeniz daha kolay olacaktır.

Uzmanlarımızın her zaman en güncel yasal ve prosedürlerin değişikliklerden haberdar olması sayesinde , şirketinize tüm taşıma yöntemleri ile yardımcı olmak için hizmet vermeye, yedi gün, 24 saat, 12 ay hazırız.

Türkiye Senegal Konteyner ve dökme yük Nakliyesi ve Gümrükleme Hizmetleri;

Senegal Türkiye ve Türkiye Senegal arasında her türlü Konteyner Yük Nakliye hizmeti ile MPI Olarak her zaman en hızlı taşıma süresi ile size en uygun fiyat sunulmaktadır.

port-dakar-300x208 Türkiye Senegal Nakliye & Gümrükleme Hizmetleri - ''Transiter''Sektörünüzün zorluklarıyla başa çıka bilmenize yardımcı olmak için projelerinizin, tasarım ve yapım (imalat) aşamasından başlayarak ,geniş bir yelpazede sunduğumuz hizmetlerden bazıları şunlardır;

– Ulaşım ve taşıma elemanları için: liman vinçlerinin, konteynerlerin ve demir yolları malzemelerinin kiralanması ve yüklerinizi sövelerimizle denetimi için siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Bize 24 Saat Ulaşabilirsiniz.

Fiyat teklifi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ayrıca Yükleme va tahliyeler de talimatınız doğrultusunda Dakar Limanında ”Lashing” hizmeti de veriyoruz.

Değerli müşterilerimiz Senegalli şirketlerle yapacağınız ticari anlaşmalar öncesinde bizden danışmanlık hizmeti de talep edebilirsiniz.

Bu konuda tecrübe sahibi değilseniz, bu hizmet sizin kötü niyetli kişiler tarafından dolandırılmanızı engelleyecektir

”Lorsque vous avez besoin d’être sûr que MP INTERNATIONAL INSPECTION SHIPPING CHEMISTRY INDUSTRY AND TRADING COMPANY LIMITED”

internationalcourier-150x150 Türkiye Senegal Nakliye & Gümrükleme Hizmetleri - ''Transiter'' integrated_graphic_1-150x150 Türkiye Senegal Nakliye & Gümrükleme Hizmetleri - ''Transiter'' 72b1cb80325b5dc559285345d9116e41-150x150 Türkiye Senegal Nakliye & Gümrükleme Hizmetleri - ''Transiter'' 1-150x150 Türkiye Senegal Nakliye & Gümrükleme Hizmetleri - ''Transiter''

 

 

 

 

iletisim-mp-internaional-inspection-300x83 Türkiye Senegal Nakliye & Gümrükleme Hizmetleri - ''Transiter''