Ana Sayfa . Hizmetlerimiz . SENEGAL PAZAR BİLGİLERİ . Türkiye Senegal Nakliye & Gümrükleme Hizmetleri

Türkiye Senegal Nakliye & Gümrükleme Hizmetleri

GÜMRÜK HİZMETLERİ

Uluslararası Ticaretin Önünü Açıyoruz

Gümrük, çeşitli ticaret işlemlerini kolaylaştırmakta ve ekonomileri risklere karşı korumakta önemli bir rol oynar ve uluslararası iş yapmak için önemli başarı faktörlerinden biridir.

Tüm hizmetlerimiz oldukça deneyimli gümrük profesyonelleri tarafından sağlanır. Konteynerleriniz Senegal Limanlarına gelmeden 1 hafta önce tüm kargo dokümanlarını sizden teslim alıyoruz. Gümrük işlemlerini başlatıyoruz. Konteynerlerinizi taşıyan gemi Limana yanaştıktan ve konteynerlerinizi limana indirdikten sonra minimum 24 saat maksimum 72 saat içerisinde siz müşterilerimizin bildirdiği adrese teslim ediyoruz. Limandan adresinize getiren araçların organizasyonu nu da biz üstleniyoruz.

Konteyneriniz de veya kargonuzda olası bir hasar durumunda konteynerlerinizi görsel muayene sonrasında teknik olarak hasarınızı tespit ederek, Uluslararası geçerliliğe sahip survey raporuyla tespiti belgeliyoruz.

Bu sayede hasarınızın bedelini sigorta şirketinden talep etmeniz ve tahsil etmeniz daha kolay olacaktır.

Uzmanlarımızın her zaman en güncel yasal ve prosedürlerin değişikliklerden haberdar olması sayesinde , şirketinize tüm taşıma yöntemleri ile yardımcı olmak için hizmet vermeye, yedi gün, 24 saat, 12 ay hazırız.

Gümrük, çeşitli ticaret işlemlerini kolaylaştırmakta ve ekonomileri risklere karşı korumakta önemli bir rol oynar ve uluslararası iş yapmak için önemli başarı faktörlerinden biridir.

Tüm hizmetlerimiz oldukça deneyimli gümrük profesyonelleri tarafından sağlanır.:

Türkiye Senegal Konteyner ve dökme yük Nakliyesi ve Gümrükleme Hizmetleri;

Senegal Türkiye ve Türkiye Senegal arasında her türlü Konteyner Yük Nakliye hizmeti ile MPI Olarak her zaman en hızlı taşıma süresi ile size en uygun fiyat sunulmaktadır.

Senegal Limanlarında Gümrükleme Ülke içi Transport Hızlı Güvenli ve Uygun Fiyat tarifemizle sizlere hizmet veriyoruz.

Senegal Limanlarına gelmiş olan Konteynerlerinizi maksimum 72  saat içerisinde gideceği adrese teslim ediyoruz.

Taşımacılık ,Gümrükleme ,Kargo kontrol ve Muayene  hizmetlerinde faaliyet gösteren bir işletme olarak ,sizin de bildiğiniz gibi, sektörünüzün küresel ekonominin gelişiminde oynadığı rol son derece önemlidir.

Bundan daha önemli olansa, faaliyetlerinizin milyonlarca kişinin hayatını doğrudan etkileyebileceğidir.

Sektörünüzün zorluklarıyla başa çıka bilmenize yardımcı olmak için projelerinizin, tasarım ve yapım (imalat) aşamasından başlayarak ,geniş bir yelpazede sunduğumuz hizmetlerden bazıları şunlardır;

– Ulaşım ve taşıma elemanları için: liman vinçlerinin, konteynerlerin ve demir yolları malzemelerinin kiralanması ve yüklerinizi sövelerimizle denetimi için siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Ayrıca Mp Uluslrarası Gözetim Şirketi olarak denizcilik sektöründe de geniş ve kapsamlı hizmetler sunarız.

Bize 24 Saat Ulaşabilirsiniz. Fiyat teklifi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Ayrıca Yükleme va tahliyeler de talimatınız doğrultusunda Dakar Limanında ”Lashing” hizmeti de veriyoruz.

Değerli müşterilerimiz Senegalli şirketlerle yapacağınız ticari anlaşmalar öncesinde bizden danışmanlık hizmeti de talep edebilirsiniz. Bu konuda tecrübe sahibi değilseniz, bu hizmet sizin kötü niyetli kişiler tarafından dolandırılmanızı engelleyecektir.

 

 

 

 

 

 

”Lorsque vous avez besoin d’être sûr que MP INTERNATIONAL INSPECTION SHIPPING CHEMISTRY INDUSTRY AND TRADING COMPANY LIMITED”