Ana Sayfa . Senegal Ülke Danışmanlığı

Senegal Ülke Danışmanlığı

ulke-danismanligi-senegal-gumruk-stock-illustration-senegal-300x250 Senegal Ülke Danışmanlığı

Danışmanlık Hizmeti süreçlerini iyileştirirken tıkandıkları noktalarda sorularını,
işleyiş sorunlarını, problemlerini çözmeye, değişim isteklerinde değişimlerini yönetmeye, Aynı performansta beklenilen sonucun üstüne çıkarmayı (verimliliği artırma= Maliyetleri düşürüp, karlılığı artırma) şirketlerin durumunu profilini iyileştirmeyi amaçlayan bir daldır.

Bilgiye kısa sürede ulaşırken, ihracat ve ithalat konusunda teknolojinin kolaylıklarından yeterince yararlanmıyoruz. Oysa B2B, B2C, B2G ve B2M alanlarında doğru hedefi belirleyerek, alıcıların ve satıcıların zaman kaybetmeden karşılaşması oldukça kolaydır. Bu konuda çok sayıda ülkeyle iş birliği içinde olan MPI , farklı boyutlara ulaşacak olan ihracat hacminin 2023 hedeflerine yaklaşmasından en büyük sıçrama noktası olmayı hedefliyor. Zaten işleyen bir süreç olan ihracatın dijital kanallar, veri tabanları ve saha çalışmaları konusunda daha organik bir hale gelmesi sağlanıyor.

Marin-Survey-Senegal-1024x677 Senegal Ülke Danışmanlığı

İthalat ve ihracat danışmalığı konusunda uzman bir ekiple çalışmanın avantajını yaşarken, yurt dışında da bilinir hale gelmenin getirilerini elde edeceksiniz. Hangi ürünü, nereden ithal ederseniz en karlı sonucu alırsınız? Bu ve benzeri sorularınıza cevap verebilecek düzeyde uzmanlığa sahip olan ekibimiz, 8 yıllık bir deneyimle sistemin işleyişine hakim olmuştur. Farklı ülkelere yapılan ziyaretler ve bağlantılarla arz/talep dengesini en iyi şekilde sağlayacak bir dış ticaret kültürü oluşturulması hedeflenmiştir. Profesyonel bir yetkinlik düzeyine sahip olan ve dış ticaret uzmanlığı konusunda en doğru yolun belirlenmesi için prestij çalışmalarıyla markanızın sunumunu gerçekleştiren MPI ile yolunuz tüm dünyaya çıkacaktır.

Senegal Ülke Danışmanlığı konusunda sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.

dakar-senegal-port-captain-survey-marine-port-vessel-surveyor-broker-chater-agent-contact-us-Banner-300x67 Senegal Ülke Danışmanlığı

img-international-invest Senegal Ülke Danışmanlığı

Danışman Kimdir? Ne iş yapar?

Danışman bir kişinin her şeyi çok iyi bildiği ukala bir kişi değildir.
Tamam tamam işinizde en iyi sizsiniz. Ama bizimde bildiğimiz metotlarımız var.
Operasyon, verimlilik, iş geliştirme, strateji, yönetim, performans, kalite, yasal şartlar vs.vs.
Siz işinizde en iyi olmaya devam edersiniz. İş yükünü danışmanlara bırakabilirsiniz. Danışmanlar ise bildiklerini hemen, bilmediklerini ise sizin için araştırıp size tavsiye ve uzmanlık sunar. Danışmanın iş yükü ağırdır. Çünkü Danışmanlık hizmet işidir. Gözle görülmeyen ama yıllarca işinize yarayacak bilginin hizmetidir. ve çoğalarak artacak bir bilgi.senegal Senegal Ülke Danışmanlığı
Müşteriler verdikleri ücretin karşılığında maddi niteliği olan ürün beklerler, oysa Danışmanlık maddi niteliği olmayan ama kuruluşlara sonuç olarak maddi de dahil fayda sağlayan bir hizmettir.

senegal-erdogan-300x157 Senegal Ülke Danışmanlığıİç pazardaki dalgalanmaların dengeye girmesini sağlayacak olan ihracat size daha fazla kazanç imkanı sağlarken, rekabet gücünü de rakiplerinizden üstün bir seviyeye ulaştırır. Bir yandan istihdam kapasitenizi arttır, diğer yandan da markanızın bilinirliğini evrensel açıdan arttırabilirsiniz. Devlet teşvikleri gibi birçok konuda destek alarak, uluslararası alanda daha geniş bir alıcı kitlesine hitap edebilirsiniz.

Üretim sektöründe faaliyet gösteren şirketiniz için daha kaliteli ve bol seçenekli ham maddeler temin edebilir, farklı ürün gruplarını ithal ederek iç pazara sunabilirsiniz. Her iki durumda da markanız 365 gün boyunca varlığını sürdürerek, size kazandırmaya devam eder.